ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

Goto down

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

Příspěvek  HungryGenius za Tue Jul 31, 2012 8:34 pm

—Komunikace na fóru
►Žádné nadávky, urážky - Jsme slušné fórum a umíme se k sobě chovat. Respektujte prosím, že ne všichni mají stejný názor jako vy. To, že se vám něco nelíbí ještě není důvod k tomu, aby jste začali někomu nadávat.
►Rasismus, sexuální obtěžovní - Za rasistické urážky i sexuální obtěžování je bezpodmínečné vyloučení uživatele z fóra.
►Konverzace - Pokud chcete někomu něco sdělit, pošlete PM (personal message).
►Komentáře - Ve fórech diskutujte jen na téma určitého tématu. Pokud se například u nějaké fikce objeví, že jste si dnes koupili nový svetr, bude váš komentář smazán.
►Antifanouškovství - To tady nechceme vidět ať už se jedná o jakoukoliv skupinu. Pokud se sem někdo registruje jen za účelem nadávání, bude smazán. A pokud nemáte rádi třeba SNSD, SHINee nebo jakéhokoliv jiného interpreta, tak my váš názor přijmeme, ale není zde místo na komentáře typu, že jsou škaredé/škaredí, neumí zpívat atp. Pokud se vám nějaký interpret nelíbí, tak si prostě nevšímejte bloku s jeho fikcemi.
►Jazyk - Jsme české a slovenské fórum, tudíž hlavní dorozumívací jazyky jsou vám asi jasné. Je zbytečné se snažit zde používat jakýkoliv jiný. Ačkoliv někteří z nás disponují většími jazykovými znalostmi, mějte na paměti, že ne všichni vám mohou rozumět. Proto si komentáře v němčině, španělštině, francouzštině, polštině, japonštině, korejštině a všech ostatních jazycích odpusťtě. Angličtina je povolena pouze v bloku Anglická sekce.


—Spamování a reklamy
►Spamování - Za spamování se pokládá všechno, co už bylo načato v předešlých bodech. Všichni víme, co spam znamená, tak se ho, prosím, vyvarujte.
►Reklamy - Nejsou tolerovány v tématech, komentářích, avatarech, podpisech, osobních zprávách atd.
►Dvojté komentáře - Jsou ty, které třeba omylem odešlete dvakrát. Buďte tak hodní a pokud se vám to stane, smažte si jeden z nich. Nikdo po vás nebude věčně chodit a uklízet. V případě, že nevíte jak (nejde to) informujte mě.
►Komentáře - Máme radost, když je přidáváte, ale nejlepší by bylo, kdyby váš komentář obsahovat minimálně 15 znaků. Dívat se v komentáři na jediného osamoceného smajlíka není nic hezkého.


—Zdroje a kopírování
►Zdroje při vkládání - Nejsme žádné zlodějské fórum, takže prosím, když chcete zveřejnit fikci někoho jiného nebo obrázky v galerii, uveďte vždy zdroj ze kterého kopírujete! Tj. adresu internetové stránky, popřípadě kdo fotky vyfotil, fikci napsal. Pokud zveřejňujete fikci někoho jiného, je nutné mít jeho souhlas!
►Zdoje při kopírování - Pokud kopírujete něco z našeho fóra, tak jedině i se zdroji, které jsou u článku uvedeny plus k tomu i to, že zmíněný obrázek, fikce atd., byly re-uploadovány přes kpopfanfics.forumczech.com. Nikdy zdroj neuvádějte jen jako "kpop fanfics"!


—Citace
►Citace bez obrázků - Pokud citujete něčí komentář (quote), smažte linky obrázků a nechce pouze text!
►Zkracování citací - Pokud se navzájem citujete vícekrát, mažte postupně ty předešlé, ať kvůli třem slovům není zaplácaná půlka stránky.

—Avatary a podpisy
►Avatary - Používat můžete jakékoliv, které vám fórum přijme. Velikost by měla být ale při nejlepším 100x100pix, i když přijme i větší. Formáty jsou GIF, JPG, PNG.
Nepoužívejte avatary s rasistickým nebo jinak pohoršujícím podtextem!
►Podpisy, bannery - Velikost pro bannery je 600pix na šířku, 300pix na výšku. Můžete použít maximálně dva pod sebou. Pokud váš podpis bude příliš velký, budete upozorněni přes PM. Do podpisu si také můžete dát menší obrázky, text, gify apod.
Nepoužívejte podpisy s rasistickým nebo jinak pohoršujícím podtextem!

—Změna jména
►Povolena na požádání každému členovi fóra pokaždé, co překročí hranici 100, 200, 300... příspěvků.
►Nevhodné jméno - pokud vás upozorním pomocí PM na to, že vaše jméno nesplňuje podmínky, musíte si automaticky zvolit nové a odeslat mi žádost. V předmětu uvádějte "Nevhodné jméno". Nevhodná jména jsou například jména členů skupin, vulgární nebo rasistická.
►Žádost o změnu jména posílejte v PM Zakladateli v této podobě:
Nynější jméno: Vaše nynější jméno
Zvolené jméno: Jméno, které jste si zvolili

Děkujeme za přečtení pravidel, doufáme, že je nebudete porušovat. Hezký zbytek dne.
avatar
HungryGenius
⌒★ ZAKLADATEL ★⌒

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 31. 07. 12
Location : Planet HuLwehShiMan

http://kpopfanfics.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru