Kpop fanfics
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Připomínky

2 posters

Goto down

Připomínky Empty Připomínky

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 02, 2012 1:29 am

Pokud máte k tomuto fóru nějaké připomínky nebo tipy, co zde vylepšit, můžete se vyjádřit zde. Nikoho nekousnu, slibuji. Jsem zcela otevřena vašim názorům a připomínkám.

Sama mám připomínku ke grafice a designu (holt takové věci dělat neumím). Takže pokud se mezi vámi najde nějaký šikovný a schopný designer, který by byl ochotný hodit naše fórum do nového kabátu, jen ať se mi směle ozve :)
HungryGenius
HungryGenius
⌒★ ZAKLADATEL ★⌒

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 31. 07. 12
Location : Planet HuLwehShiMan

https://kpopfanfics.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Připomínky Empty Trochu života do toho umírání...

Příspěvek  JDC Mon Mar 04, 2013 1:37 pm

Annyeong,

všiml jsem si, že to tu nějak nežije, což je škoda. Myslel jsem, že o K-POP fanfikce je větší zájem, ale nejspíš si asi každý píše na své blogy atp. Chtělo by to tady trošku oživit, trošku pozdvihnout nahoru, aby toto fórum bylo o něco viditelnější. Možná se asi každému nebude chtít psát sem svojí tvorbu, když má každý svůj blog. Takovým lidem by toto místo mohlo sloužit i jako místo pro prezentování svých blogů a povídek na nich. No, nevím, co si o tom budeš myslet, ale tak je to jen návrh.

Co se týče designu, tak to máš pravdu, chce to trochu vylepšit. S PHPbb mám nějaké zkušenosti a vím, kde se dají sehnat již hotové free šablony (a to i poměrně pěkné) a pak by se daly jen doupravit podle gusta. Jen já bohužel nejsem grafik, takže grafické úpravy po mě chtít nelze :D Trošku tu blbne i kódování, že se špatně zobrazují háčky a čárky. To by šlo opravit, pokud to ještě není totálně domrvený :D

Co se týče zviditelnění a obecně osudu tohoto fóra o K-POP FFkách, tak jsem ochoten nabídnout pomoc. Stačí se domluvit ;) :)

JDC

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 02. 13
Age : 30
Location : JO60BD

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru